E-TİCARET SİTESİ

E-ticaret sitesi yapımında en akılcı çözüm yöntemlerimizle yanınızdayız!

Yüksek hizmet kalitesiyle zaman ve mekândan bağımsız çevrimiçi satış sistemi olarak e-ticarette iç-dış ticaret rekabetinde yükseliş ivmesini yakalayın. Kısıtlayıcı problemler olmadan dünyanın herhangi bir yerindeki alıcılara herhangi bir saatte e-ticaret sitesi ile alışveriş imkanı sunun. Sahip olduğunuz e-ticaret sitesi ile marka bilinirliğinizi arttırarak hedeflediğiniz ciroların üzerine çıkın.

Sosyal medya ve reklamların gücüyle yüzde yüz hedef kitleyle iletişin. Facebook reklamları, Instagram reklamları ve Google Adwords ile Google reklamları aracılığıyla dijital pazarlama kolunuzu yönetin. Dijital reklamlar üzerinden hedeflediğiniz kitleye ulaşın. Google Shopping desteğiyle ürünlerinizi Google arama motoru aramalarında listeleyin.

Müşteri deneyimleri ve müşteri verileri kullanılarak düşük maliyetlerle kişiye özel dijital pazarlama yapılabilmekte. Google Remarketing yardımıyla Google dinamik yeniden pazarlama aracını kullanarak, e-ticaret sitenize uğrayan, çevrimiçi ürün satış sisteminizde ürünlerinize göz atan müşterilerinize kendinizi ve ürünlerinizi yeniden hatırlatın. Müşterinin, ilgi duyduğu ürünleri tekrar görmesi, ürünlerinizi satın alma potansiyelini de olumlu yönde etkileyecektir.

Bir e-ticaret sitesi ile bir fiziksel mağaza açmanın maliyetlerini karşılaştırdığımızda e-ticaret sitesi maliyetinin çok daha düşük olduğunu görürüz. E-ticaret sitesi açmanın da ötesinde, satış aşamasında bir dükkanda sahip olunan giderler, normal bir e-ticaret sitesinin giderlerine göre çok daha yüksektir.

Şimdi bizimle iletişime geçerek e-ticaret sitesine sahip olun!

Modern, mobil uyumlu e-ticaret sitesi

E-ticaret hedeflerinize bağlı olarak Magento ve Woocommerce altyapılarından size uygun olanı seçiyor, çevrimiçi satış dükkanınızı inşa ediyoruz.

Magento

Woocommerce

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

E-ticaret sitesi üzerinden alışveriş günümüzün vazgeçilmezi haline geldi. Ürün satışı gerçekleştirmek için fiziksel bir dükkan kurmak yerine bir e-ticaret sitesi kurmak ve bu e-ticaret sitesi ile internet üzerinden satış yapmak, gerek hedef müşteri kitlesine ulaşmak gerekse 7/24 internetten satış yapmak için en çok tercih edilen seçenek oldu. Dükkan kurmanın külfetli maliyetinden uzaklaşarak çok daha karlı bir yatırım ile yüksek satış hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınıza göre magento e-ticaret sitesi ve woocommerce e-ticaret sitesi kurulumlarımızla sizlere e-ticaret desteği sunuyoruz.

Halihazırda var olan magento veya wordpress woocommerce altyapılı e-ticaret sitelerinize seo danışmanlığı, dijital pazarlama, eklenti kurulumu, sistem güncelleme, bakım-onarım, e-ticaret sitesi taşıma hizmetlerimizle destek sağlıyoruz.

Responsive web tasarım odaklı çalışmalarımızla mobil uyumlu e-ticaret sitesi oluşturuyor, her marka ve model akıllı telefon ve tabletlere uygun tasarımlarla e-ticaret alışverişin keyfini müşterilerinize bırakıyoruz.

YUKARI