KURUMSAL KİMLİKTE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Modern ve güncel kurumsallaşma stratejileriyle sizlere en uygun kurumsal yüzü oluşturuyoruz.

Neler mi yapıyoruz?

  • KURUMSAL WEB SİTESİ

    Modern ve nezih dokunuşlarla özendirici kurumsal web sitesi çözümümüzü sunuyoruz.
  • MARKA YÖNETİMİ

    Dijital marka ve sosyal medya yönetimiyle kurumsal deneyimlerinizi üstleniyoruz.
  • KURUMSAL MAİL ADRESLERİ

    Kurumsal mail adresleri ile hız kesmeden çevrimiçi iletişimleri sürdürüyoruz.

Hedef kitle ve ziyaretçi profiline uygun kurumsal çözüm seçenekleriyle profesyonel iş ilişkilerinizi en üst düzeyde tutmanız adına kurumsallaşmanız ya da yeni kurumsal görünümünüz için gerekli tüm planlamaları ve rakip analizlerini detaylı ve eksiksiz biçimde yapıyoruz. Vizyon, misyon ve kurum geçmişinizle paralel, hedeflenen yeni imaj ile birebir örtüşen tasarım ve içeriklerle beraber, sosyal medya içerik ve marka yönetiminizi gerçekleştiriyor, yeni ve modern çizgilere sahip kullanıcı dostu ve sürdürülebilir kurumsal web sitesi yanında kurumsal kimlik, kurumsal mail adresleri ve kartvizit tasarımları oluşturuyoruz. Dijital dünyada ön sıralardaki yerinizi birlikte koruyoruz.

PRATİK VE ÇÖZÜMCÜL

ÖNCELİKLİ DESTEK

SÜREKLİ YÜKSELİŞ STRATEJİSİ

GÜNCEL RAPORLAR

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, bir firma ya da kurumun hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, imajını, davranışını temsil eden kavram yani kurumun kimliğidir.

Kurumsal Kimlik Oluşturma Aşamaları

Kurumsal kimlik oluşturmayı beş aşama olarak inceleyebiliriz.

İlk aşama diğer aşamalara başlamadan önce yapılacak tüm işleri belirlemek ve müşteri tasarımcı arasındaki onay sürecinin takibidir. Bu onay sürecinde karşılıklı anlaşmalar sağlandıktan sonra tasarımcı yaratıcılığı ve müşteri istekleri doğrultusunda diğer aşamalara geçilebilir.

İkinci aşama ise zamanlamadır. Birinci aşamada planlanan her şey bu aşamada belirli bir zaman çizgisine aktarılmalıdır ve bu zaman çizgisine ivedilikle uyulmalıdır. Tasarım aşaması güncel çağdan geri kalmamalı, günümüze uygun olmalıdır. Bu kurgular göz önüne alınarak bu zaman çizelgesi hazırlanmalı ve bu zaman çizgisi ile aşamalar takip edilmelidir.

Üçüncü aşama ise sunum aşamasıdır. Tasarımcılar, yaratıcılıkları ve müşterinin istekleri doğrultusunda hazırladıkları çalışmaları firma yetkililerinin onayına sunmalıdırlar. Bu sunum sonrasında revize edilmesi gereken yerler belirlenmelidir. Aynı zamanda beğenilen ve üzerinde daha çok durulması gereken yerlere de dikkat edilmelidir. Firma yetkilileri ile gerekli iletişim sağlandıktan sonra diğer aşamaya geçilir.

Dördüncü aşama düzeltme aşamasıdır. Bu aşamada üçüncü aşamada olan güncellemeler yapılmalıdır. Firma yetkililerinin fikirleri baz alınarak, firmayı kurumsal alanda daha iyi tanıtacak şekilde tekrar düzenlenmelidir. Düzenleme işlemi bittikten sonra tekrar firma yetkililerine sunulmalıdır. Yazılım Durağı olarak firma yetkililerinin içine sinene dek sınırsız revize etme hakkı tanınması gerektiğini düşünüyoruz. Firma yetkililerinin tam olarak içlerine sindiği tasarımlar bitirilmeli ve son aşamaya geçilmelidir.

Beşinci ve son aşama ise firma yetkilileri tarafından kabul görmüş, firmaya uygun ve firmayı kurumsal alanda en iyi şekilde temsil edebilecek tasarımların gerekli alanlarda kullanılmaya başlamasıdır. Bu tasarım, bundan sonraki süreçte firmanın kurumsal alanda isminin anıldığı ve bu tasarım görüldüğü zaman akla ilk gelecek ismi üzerinde çalışılan firma olması gerekmektedir.

Tüm aşamalar bittikten sonra artık belirlenen tasarım, firma için tüm platformlarda kullanılmaya hazır olacaktır. Bu aşamaları zaten yapmış fakat henüz bir kurumsal kimlik kazanmamış firmalara ise tüm platformlarda destek vererek Yazılım Durağı olarak kurumsal kimlik kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

İstanbul firmalarına kurumsal kimlik konusunda sosyal medyadan kartvizite kadar tüm ihtiyaçları giderebilecek hizmetler sunmaktayız. Siz de firmanızın kurumsal bir kimliği olsun, dijitalleşen dünyada sizin firmanızın da bir yeri olsun istiyorsanız şimdi iletişime geçebilirsiniz.

BİZİMLE ÇALIŞIN

Sizlere en iyi çözümleri sunabilmek için her zaman bir telefon uzağınızdayız.

YUKARI